Zorganizuj konferencję nad morzem. Przedstaw się z najlepszej strony

Dodano: 06.07.2015

Obecnie wiele firm troszczy się o integrację swoich pracowników. Każdy wie, że dobre relacje w zespole dają owocne wyniki w pracy i rozwoju firmy. Jest to jedna z najpopularniejszych form budowania zespołu pracowniczego.

W tym celu warto zorganizować wyjazd w odpowiednie, neutralne dla wszystkich miejsce. Dobrym rozwiązaniem jest więc integracja w miejscu, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Można w tym temacie wybrać góralskie lub nadmorskie klimaty. Wiele osób uwielbia spędzać czas nad morzem nie tylko latem, ale także zimą. Każda pora roku ma swoje uroki. Letni widok morza zna każdy, natomiast zimowy już niekoniecznie. 

Dobrym miejscem, jeśli chodzi o tego typu spotkanie jest Gdańsk i Rezydencji Holland House. Mieści się ona w samym centrum miasta, w zabytkowej kamienicy. Samo otoczenie jest już wystarczająco malownicze. Znajdziemy obok bowiem takie dzieła architektoniczne jak pomnik Neptuna, Zielona i Złota Brama, jak również Dwór Artusa i wiele innych. Niepowtarzalny styl i kameralny wystrój powoduje, że obiekt ten jest jednym z najciekawszych hoteli na mapie Gdańska. 

Jak powszechnie wiadomo, Gdańsk jest jednym z najpiękniejszych polskich miast z niesamowitą historią. Dzięki dbałości o każdy szczegół, rezydencja zachwyci oko nawet najbardziej wymagających gości. Mamy możliwość rezerwacji aż 26 pokoi o bardzo wysokim standardzie. Zarówno wyjątkowość wystroju, jak i elegancja wnętrza została doceniona również przez królową Holandii Beatrix. 

Jest także możliwość skorzystania z sal konferencyjnych, w których nie tylko można przeprowadzić krótkie szkolenie, ale właśnie również spotkanie integracyjne. Oczywiście trzeba koniecznie skorzystać z restauracji mieszczącej się w hotelu, o bardzo ciekawej nazwie „Latający Holender”. Jest stworzona do tego typu imprez. Znajdziemy tam dwie klimatyczne sale: holenderską i zieloną. W drugiej odbywają się najczęściej kameralne uroczystości, natomiast pierwsza może służyć jako sala konferencyjna, która pomieści nawet do sześćdziesięciu osób. Najczęściej odbywają się tam konferencje, bankiety i różnego rodzaju przyjęcia. 

Każdy z gości może skosztować też z niezwykle wykwintnej kuchni, która już na stałe wpisała się w kanony Gdańska. W restauracyjnym menu znajdziemy zarówno dania z ryb morskich, jak również bardzo profesjonalnie przyrządzoneych owoceów morza. Oczywiście na tym wybór potraw się nie kończy. Zasmakować można również tradycyjnej, polskiej kuchni, jak też kuchni europejskiej. Oprócz tego restauracja również ma szeroka gamę starannie wyselekcjonowanego wina z renomowanych winnic europejskich.

Jeżeli wybierzemy się do Rezydencji Holland House w okresie letnim, warto skosztować wszystkich dań na tarasie restauracji. Dzięki temu nie tylko można delektować się smakiem, ale także mieć widok na najpiękniejszą część Gdańska. 

Jak widać, jest to najlepsze miejsce na imprezę integracyjną, nie tylko po to, aby spędzić razem czas, ale także aby zwiedzić miasto i pooddychać nadmorskim powietrzem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *