Konta firmowe a dodatkowe usługi – ciekawe propozycje banków

Dodano: 26.06.2017

Banki oferują ogromny wybór kont firmowych, które dostosowane są do potrzeb działalności gospodarczej. Propozycje instytucji finansowych, mające przekonać przedsiębiorcę do skorzystania z oferty, są różnorodne i często bardzo przydatne. Jakie usługi można dodatkowo zapewnić sobie zakładając konto firmowe?

mBank – pakiet Office 365 za darmo

Zakładając konto firmowe w mBanku mamy pewność, że przez pierwsze dwa lata jego prowadzenie będzie darmowe. Pozostałe, najważniejsze funkcje (przelewy krajowe, wypłaty z bankomatów, karta debetowa bądź wpłaty we wpłatomatach) również nie będą nas nic kosztować. Jednak oprócz tego instytucja ta ofertuje stuprocentowy zwrot pieniędzy za pakiet Office 365 dla firm na okres jednego roku. Wystarczy jedynie wykonać dwa kolejne przelewy do ZUS i gotowe! Wszystkie funkcje aplikacji takich jak Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, Publisher czy też Access zostają włączone i można używać ich na pięciu komputerach. Zyskujemy również 1 TB wirtualnej pamięci dyskowej, potrzebnej do edycji oraz przechowywania danych.

Idea Cloud

Idea Bank oferuje z kolei taką usługę jak Idea Cloud. Na czym to polega? Jeżeli założymy konto firmowe w tej instytucji finansowej to zyskamy dostęp do platformy, dzięki której będziemy mogli w każdym miejscu zarządzać swoją firmą. Dotyczy to m.in. wystawiania faktur, przechowywania dokumentów oraz monitorowania płynności finansowej przedsiębiorstwa. Ponad to możemy zmówić mobilny wpłatomat, czyli wóz, który przyjedzie o wyznaczonej porze w wybrane przez nas miejsce, abyśmy mogli włożyć pieniądze na konto. Z łatwością dostaniesz również kredyt z Idea Banku, bez zbędnych formalności. Decyzja wydawana jest w parę minut a pieniądze na rachunku znaleźć się powinny w ciągu 24 godzin.

Idea Hub

Bardzo fajną opcją dla osób zakładających konto firmowe w Idea banku jest również Idea Hub, która z kolei dotyczy miejsca do pracy. Jeżeli nie mamy możliwości skorzystania z biura to instytucja ta oferuje nam specjalną przestrzeń przystosowaną do pracy. Nowością jest również to, że w niektórych połączeniach PKP Intercity istnieje możliwość udania się do wagonu Idea Hub Express, gdzie w komfortowych warunkach można oddać się swoim firmowym obowiązkom.

ING Bank – wiele dodatkowych usług

Zakładając konto w ING możemy natomiast bezpłatnie tworzyć stronę www. Ponad to otrzymujemy sto darmowych wizytówek dla naszego przedsiębiorstwa. Ważne jest również to, że ING Bank posiada mobilną aplikację, która pozwala w szybki i prosty sposób zarządzać finansami. Jej głównymi atutami jest to, że nie potrzebujemy komputera, aby obsłużyć wszystkie jej opcje. Dodatkowo logować możemy się odciskiem palca, co doskonale zabezpieczy nasze konto przed niepożądanymi osobami. Stan konta sprawdzić można nawet bez logowania się. Dostępne są również płatności za pomocą kodu blik, bez używania karty.

Ciężko jest wybrać najlepsze konto firmowe. Należy poszukać ofert i zastanowić się, która najlepiej odpowiada potrzebom naszego przedsiębiorstwa. Dodatkowe usługi mają zachęcać nas do skorzystania z oferty i często spełniają swoje zadanie. Wielu przedsiębiorców zakłada konto ze względu na dodatkowe opcje. Warto jednak porównać kilka kont i wybrać takie, które faktycznie może mieć w ofercie coś niepowtarzalnego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *