Inwestowanie w unikatowe auta – kompleksowa obsługa

Dodano: 29.06.2017

Polacy interesują się coraz częściej alternatywnymi metodami inwestycji. To już nie tylko fundusze inwestycyjne, złoto czy nieruchomości, ale również przedmioty kolekcjonerskie, wina, whisky, a nawet unikatowe samochody klasyczne.

Zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego bogaci ludzie mają tak dużo klasycznych samochodów? Nie tylko dlatego, że po prostu są koneserami i uwielbiają motoryzację, ale również z tego powodu, że auta tego rodzaju są świetną lokatą kapitału. Największym zainteresowaniem cieszą się w szczególności te auta, które przestały być produkowane lata temu, a także te, których produkcja nigdy nie była masowa. To oznacza, że ich dostępność na rynku jest bardzo niska, więc mogą one osiągać naprawdę wysokie ceny.

Jak jednak stać się właścicielem takiego historycznego auta, na przykład Jaguara, BMW czy Astona Martina? Jest kilka sposobów. Ceny klasyków niejednokrotnie są bardzo wysokie, zwłaszcza wtedy, gdy mówimy o pojazdach gotowych do jazdy, w świetnym stanie wizualnym i technicznym. Oczywiście, możemy zdecydować się na zakupienie klasycznego auta w dość złym stanie i potem przeprowadzić jego kompleksową renowację, ale nierzadko okazuje się, że taka inwestycja jest jeszcze droższa.

Dochodzi do tego jeszcze kwestia wyszukania odpowiedniego pojazdu. Jak wspomnieliśmy, liczba aut klasycznych na rynku nie jest wysoka, a najlepsze okazje znikają praktycznie od razu. W takiej sytuacji, gdy nie mamy czasu na poszukiwania, nie musimy jednak rezygnować z tej metody inwestycyjnej – specjalną ofertę w tym zakresie przygotowali eksperci w inwestycjach – firma Wealth Solutions.

Firma oferuje kompleksową obsługę dla inwestorów, którzy chcą przeznaczyć środki na zakupienie klasycznych, historycznych pojazdów. Wealth Solutions zapewnia pomoc w zakupie unikatowych egzemplarzy samochodów, techniczną obsługę transakcji, także pośredniczy w usługach sprowadzania oraz renowacji samochodów, gdy jest to konieczne. Działa we współpracy z renomowanymi partnerami, zapewniając bezpieczeństwo i wygodę obsługi. Gdy chcesz dowiedzieć się więcej, zajrzyj już teraz na stronę internetową Wealth Solutions.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *