Czy internet opanował Polaków?

Dodano: 27.09.2013

Według analiz organizowanych kilka miesięcy temu z internetu w Polsce korzysta 17 milionów klientów. To wielki skok technologiczny w odniesieniu do lat wcześniejszych. Wciąż przybywają nowi internauci, budują się szybkie połączenia sieciowe oraz firmy proponują atrakcyjne pakiety. Czy internet zrewolucjonizował świat?

Wielu internautów to osoby młode, w wieku szkolnym lub dopiero po zakończeniu edukacji, przebywają w większych miejscowościach. Z sieci korzystają w zasadzie codziennie, zwykle w celach rozrywkowych. Internet ostatnimi czasy cieszy się zainteresowaniem również wśród osób dorosłych, a nawet w podeszłym wieku.

Są jednak także miejsca, w których podłączenie sieci jest kosztowne, a bezprzewodowy internet nie działa. Optymizmem może napawać fakt, że anteny} są nieustannie udoskonalane i dopasowywane do oczekiwań klientów.

W planach rządu jest otwarcie dostępu do internetu wszystkim Polakom. Przez jakich czas promowano ideę wprowadzenia bezpłatnego połączenia sieciowego dla wszystkich, ale oferta została szybko zamknięta.

red. Justyna Błahut
bweek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *