Bądź pełen energii przez cały 2018 rok!

Dodano: 30.01.2018

Końcówka roku to wyścig z czasem. Napięty grafik spotkań, rozliczenia, podsumowania. Twój zespół działał ostatnio na pełnych obrotach? Masz wrażenie, że zabrakło w tej codziennej gonitwie odrobiny czasu na serdeczną rozmowę przy kawie czy integracyjną zabawę? Na szczęście to już za Tobą. Teraz zadbaj o to, by w 2018 roku pracownikom nie brakowało energii i humoru, tak bardzo potrzebnych do podjęcia wyzwań, które przełożą się na sukces Twojej firmy.

Podaruj radość

Kupony podarunkowe od Sodexo to narzędzie, które sprawdzi się w każdej firmie. Bez względu na to czy szukasz narzędzi motywacyjnych dla swojego działu w międzynarodowej korporacji, czy chcesz docenić pojedynczych pracowników zatrudnionych w niewielkim, rodzinnym przedsiębiorstwie, jest to sprawdzony sposób, by wyrazić swoją wdzięczność za trud i energię włożone przez nich w codzienne zadania. Kupon podarunkowy jest praktycznym prezentem dla każdego pracownika. Jeśli nie masz czasu szukać spersonalizowanych podarunków, wybierz sprawdzony sposób na zadowolenie całego zespołu. Ten prezent wymaga minimum wysiłku z Twojej strony. Wystarczy, że złożysz zamówienie, a Sodexo dostarczy kupony wprost do siedziby Twojej firmy. Jeśli w gorącym przedświątecznym okresie zapomniałeś o podarunkach dla pracowników – nic nie szkodzi. Sodexo zrealizuje Twoje zamówienie błyskawicznie, byś w nowym roku mógł jeszcze lepiej zmotywować swój pracowniczy team do podejmowania nowych wyzwań.

Kupony podarunkowe można zrealizować w ponad 50 000 punktów sprzedaży na terenie całego kraju. To sprawia, że Twoi pracownicy wygodnie i szybko, w wybranym przez siebie czasie zrealizują kupon, płacąc za swoje zakupy. By usprawnić korzystanie z kuponów, warto zajrzeć do wygodnej aplikacji mobilnej, w której posiadacze kuponów w dowolnej chwili sprawdzą aktualne promocje oraz lokalizację punktów handlowych realizujących Kupony Sodexo.

Za co pracownicy kochają kupony Sodexo?

Czy zdarzyło Ci się, że mimo szczerych chęci i poniesienia sporych nakładów finansowych, Twoi pracownicy nie byli do końca zadowoleni z otrzymanych prezentów? W zasadzie większość firm choć raz miała z tym problem. Kupony Sodexo to sprawdzony sposób na zmotywowanie swoich pracowników bez ryzyka nietrafionego prezentu. Wszyscy lubimy otrzymywać podarunki, pod warunkiem, że odzwierciedlają one nasze pragnienia i potrzeby. Kupony Podarunkowe Sodexo można zrealizować w wielu punktach handlowych, by samodzielnie wybrać prezent dla siebie. Nowe żelazko, tablet, filiżanki, a może większe zakupy spożywcze? Niech Twoi pracownicy sami zdecydują, na co chcą wydać pieniądze. Dodatkowo posiadacze kuponów mogą skorzystać z wielu atrakcyjnych zniżek i rabatów przygotowanych specjalnie z myślą o nich. Czy jest lepszy sposób na to, by zmotywować swój zespół do pracy? Pokaż pracownikom, że o nich myślisz. Zafunduj im odrobinę przyjemności po ciężkiej końcówce roku i zapewnij energię potrzebną na start w nadchodzącym. Gdy Twoi pracownicy zobaczą, że o nich myślisz, chętniej zaangażują się w nowe projekty.

Motywacja odgrywa ogromną rolę w całym cyklu pracy przedsiębiorstwa. Jednak to właśnie po gorących i wymagających okresach, jak na przykład końcówka roku, warto sięgnąć po specjalne narzędzia motywacyjne, dzięki którym łatwiej wyrazimy wdzięczność i uznanie dla pracowników za ich wkład w działalność przedsiębiorstwa. Zaopiekowany team chętniej podejmie się nowych działań, wykaże się większą energią i kreatywnością w planowaniu harmonogramu na nowy rok. Dzięki Kuponom Sodexo łatwo przygotujesz prezent, który trafi w oczekiwania całego zespołu – bez względu na wiek, płeć i aktualne potrzeby. Sprawdź, jakie to wygodne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *